Очищення влади

Нормативно-правові акти, якими регламентовано проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених положеннями Закону України «Про очищення влади»:

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про очищення влади"

Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”

Постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади»

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 1066-р «Деякі питання проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади".

Розпорядження  сільського голови    № 34/02-04  від 20.10.2016 р. "Про початок  проведення у виконавчому апараті Риб'янцівської сільської ради перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади""

Відомості про стан проходження перевірки,
передбаченої Законом України «Про очищення влади»,
Риб’янцівській сільській раді

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Сканкопія заяви

Сканкопія декларації

Інформація про результати
проведення перевірки

Ладик  Надія  Миколаївна

головний бухгалтер

Несвіт  Світлана  Іванівна

Спеціаліст-землевпорядник

Ульченко  Ірина Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії

Крищенко  Світлана  Олексіївна

спеціаліст

Фоменко  Інна  Олексіївна

діловод

завантажити

Повідомлення  про початок проходження перевірки відповідно до  Закону України “Про очищення влади”.