Спортивні змагання в смт. Мілове

15.09.2018 р. в смт. Мілове на базі стадіону «Будівельник» пройшли XVIII Літні сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Луганщина-2018».

         У змаганнях взяли участь 12 районів – це понад 500 спортсменів, серед яких були представники Новопсковського району. До складу команди яка захищала честь Новопсковського району ввійшли представники Риб’янцівської сільської ради, які брали участь в таких видах спорту : гирьовий та армспорт, волейбол(дівчата), канат.

         Учасників змагань привітав заступник голови Луганської облдержадміністрації Геннадій Іваненко. Також до спортсменів звернувся начальник управління молоді та спорту Луганскої ОДА Антон Волохов. Свої привітання висловив голова громадської організації «Луганська територіальна організація всеукраїнська фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Бєлік.

         По завершенню урочистого відкриття розпочались змагання. Спортсмени змагались у 10 видах спорту: гирьовий та армспорт, шахи, шашки, міні-футбол, волейбол(жінки та чоловіки), легка атлетика, настільний теніс, перетягування канату.

         За результатами змагань перемогу виборола команда Старобільського району, наша команда Новопсковського району посіла почесне друге місце, третє – у спортсменів з Біловодського району.

         Вітаємо наших спортсменів з тим, що вони ввійшли до трійки призерів.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *