Паспорт у формі картки (ID-картки)

УВАГА!

Тепер паспорт у формі картки     (ID-картки), які засвідчують особу, будуть отримувати всі громадяни, починаючи з 14 років

У зв’язку з ухваленням 26 жовтня 2016 р. Постанови Кабінету Міністрів України № 745 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 №302” встановлено запровадити з 1 січня 2016 року оформлення і видачу паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія.

Отримати паспорт зобов’язаний кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку. Щоб отримати паспорт у формі картки (ID-картки), громадянин повинен не пізніше, ніж через місяць після досягнення 14 років, звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем проживання.

Під час оформлення ID-картки для 14-річних громадян необхідним є:

1. Свідоцтво про народження;

2. Ідентифікаційний код;

3. Довідка про реєстрацію місця проживання (Ф-13);

4. Паспорти батьків.

Тому, з метою уникнення ускладнень із підтвердженням місця реєстрації, а саме видачі довідки про реєстрацію місця проживання (Ф-13), запрошуємо батьків прибути до Риб’янцівської сільської ради для уточнення реєстрації місця проживання дітей віком до 16 років.